Skaitu kalorijas, man vajadzētu patērēt dienā, lai samazināt svaru vai palielināt muskuļu audu masas?

Skaitu kalorijas, man vajadzētu patērēt dienā, lai samazināt svaru vai palielināt muskuļu audu masasNeskatoties uz apdrošināšanas atlīdzību no daudzām privātpersonām, tā runājot, neveicina apgaismotību, kultiem uztura pseudoscientifici crazy, kā arī daudzi “speciālisti” pastāstīšu, kāds, kas ir svarīgi, lai pelnītu naudu, pārdodot sūds, kalorijas ir visvairāk neatņemama daļa no jūsu diēta, režīms.

Vai vēlaties samazināt svaru, iegūt muskuļu masu, vai vienkārši saglabāt savu pašreizējo svaru, skaitu kalorijas jums veikt katru dienu, pastāvīgi, ir galvenais mainīgais. Tomēr. protams, tā nav vienīgā lieta, ka jautājumus, bet svarīgs ir patiešām svarīgi. Tas ir tieši tas, kas ved pie, pēc, ka, ievērojot attiecas uz:

Kalorijas vs kalorijas ārā

Kalorijas vs kalorijas ārāIemesls, kāpēc jūsu kaloriju patēriņš ir viens no visvairāk neatņemama daļa no jūsu diēta, režīms ir samazinājies ļoti viegli principu, un klīniski pierādīta. Tas ir apkopotas angļu vārda: “kalorijas vs kalorijas no” Zemāk ir tikai, kā tas darbojas … Kalorijas (vai kalorijas ievade): Šis jēdziens apraksta visas kalorijas, ka jūs “paņemtu” ikdienā caur pārtiku, ko jūs ēdat, un arī dzērienu jūs patērēt Šajā jautājumā ir kalorijas nodedzinātas visā treniņa (svarcelšana, sirds utt), tie, šķūnis ar normālu ikdienas aprites (stāv, stāv, iet uz auto, tīrot zobus, utt), vai ikdienas pārvietošanās (visi-dabas fidget, izmainīt jūsu poza, utt.,) kā arī visus uzdevumus, “aizkulises”, kas notiek, lai saglabātu jums, kas ir dzīvs un strādā (sūknēšanas asinis, absorbēt pārtikas, elpošanu, utt.).

Kad jūs patērē daudz vairāk kaloriju nekā jūs izkausēt (tas ir, “kalorijas” ir virs “kaloriju out”), jums ir, kas ir pazīstams kā papildu kalorijas. Tas nozīmē, ka joprojām ir kalorijas, turpinot būt, ka netiek izmantoti, kā arī kaut kur tiem vajadzētu iet, jo viņi nevar vienkārši pazust uz absolūti neko. Kas notiek, ir, ka jūsu ķermeņa būs nepieciešams, lai saglabātu tos kaut kur potenciālajiem lietošanas vēlāk. Tur ir tikai 2 iespējas, kur jūs varat glabāt: tauku šūnās, kā arī muskuļu masu audu. Tas ir iemesls, kāpēc pārpalikums kaloriju, protams, izraisa jums, lai veicinātu kaut ko.

Lieko kaloriju ir vienīgais veids, kā jūs iegūt tauku

Lieko kaloriju ir vienīgais veids, kā jūs iegūt taukuVai ķermeņa tauku, muskuļu masu, vai abējādi. Tagad, ļoti īpaši situācijās, kas jūs trenējaties, kā arī patērē pareizi ar mērķi iegūt muskuļu audu (daudz vairāk par to vēlāk), rezultāts vēlamais ir tāds, ka lielākā daļa no tiem, liekās kalorijas tiek saglabāti veida muskuļu masu audu. Tomēr visās citās situācijās, tas ir, valstij, jo būtiski lielāko daļu situācijas, lieko kaloriju, protams, rada tauku.

Lieko kaloriju ir vienīgais veids, kā jūs iegūt tauku … Jums ir faktiski veikti daudz vairāk kaloriju, nekā ir faktiski sadedzināts (tas ir, pārpalikums), kā arī papildus tika saglabāta ķermeņa tauku veidā. Šobrīd mēs attiecas uz pretējo apstāklis … kaloriju Deficīts = svara Zudums, Kad jūsu organisms sadedzina vairāk kaloriju nekā jūs devu (tas ir, “kalorijas no” ir vairāk nekā “kalorijas”), jums ir, ko sauc kaloriju deficītu. Tas nozīmē, ka jums ir faktiski uzņemt pietiekami daudz kaloriju, lai uzturētu varas vajadzības par savu ķermeni.

Pēc tam jums ir nepieciešams noteiktu skaitu kaloriju darīt visu, kas mums ir faktiski norādīja uz pagātni, bet jūs norīt daudz mazāk. Kad tas notiek, jūsu ķermenis ir spiesti meklēt avotu rezerves degvielu, lai iegūtu šo varu!! Kas, protams, nevar būt attīstīta vienkārši no absolūti neko. Ir, nāk no kaut kur. Acīmredzot, tur ir 2 gāzes avotu viegli pieejama jūsu ķermeņa, ja turpina būt enerģijas faktiski ir saglabāts, lai risinātu šo apstākli: tauku šūnās, kā arī muskuļu masu audu. Tas ir iemesls, ka kaloriju deficīts, jūs vienmēr zaudē kaut ko. Vai ķermeņa tauku, muskuļu masu, vai abu kombinācija. Kā jūs jau varat domāt, vairumā gadījumu, kaloriju deficīts, būs galvenokārt ir zaudēt taukus.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here