Problēma zaudēt svaru, ja jūs galā ar stresu un nemieru, kā arī ļoti labas idejas, lai iekarot

Problēma zaudēt svaru, ja jūs galā ar stresu un nemieru, kā arī ļoti labas idejas, lai iekarotŅemot vērā, ka pieaugums hormonu, kas rada trauksmi un tieksmi nozīmi, atpūtas 8 stundas, stress un nemiers, kas tieši attiecas uz mūsu svars. Kad mēs esam izvirzījuši, lai nomestu svaru, vai nu šķietamību, par veselību un labsajūtu, vai arī abu iemeslu dēļ, mums ir nepieciešams, lai būtu informēti par procesu, ar kuru mēs esam mosting varētu ieguldīt, kā arī tieši to, cik būtiski ir galva, lai to tālinātu.

Tomēr, ja mēs pieredze garīga slimība, apstākļi ir veikti sarežģīti, jo kopā ar mentalizarnos mums būtu jānodarbojas ar pret, ka nepatikšanas. Tas ir gadījums, nemiers, kādu no izplatītākie garīgās veselības traucējumi, starp cilvēkiem, un arī jūs varat darīt visu darbu, ko veicam, lai nomestu svaru, ne arī būt par neko.

Bet, ja mēs saprotam, iepriekš problēmām, kas mums rodas, un mēs esam ierīces, lai to novērstu, mērķis, protams, būs iespējams. Pirmā lieta, jums ir jāapzinās, ir tieši tā, kā tas ietekmē trauksme, lai mūsu lēmumu zaudēt svaru. No nozīmīgumu atpūtas arī līdz brīdim, iespēja apmeklēt sporta zāli, kad mēs vēlamies, vai patērē pārtiku, kas mēs esam iecerējuši … trauksme pastāv daudzi mainīgie lielumi, ko katru dienu, kas mums ir priekšā, un arī ir kritiski vairākos aspektos mūsu dzīvē.

Nozīme no miega

Nozīme no miegaPētniecības no Koledžas Čikāgā atklāja, ka guļ labi, ir svarīgi, lai zaudēt svaru un skaitlis 55% tauku daudzumu, ka mēs kūst, ja mums nav pārējo arī. Skaitlis ir patiešām svarīgi, jo īpaši attiecībā uz cilvēkiem, kas cīnās ar stresu un trauksmi, jo viņi zina, cik grūti ir ne tikai gulēt, vēl ir iespēja atpūsties ar nakti. Traucējumu atpūtas un arī palielinājusi nogurums var padarīt jūs plānojat ēst junk pārtikas produktiem.

Abas lietas var padarīt jūs vēlaties uzturā lieto neveselīgu pārtiku, kušanas mazāk kalorijas, kā arī samazināt savu pašdisciplīnu, lai palikt skaidrs no pārtikas, nekas veselīga un līdzsvarota.” Ne tikai tā ir garīga problēma, arī fiziski. Tieši to pašu pētījumu no Čikāgas Universitātes atklāja, ka cilvēki, kas gulēja daudz mazāk ražot vēl vairāk ghrelin, hormons, kas saistīti ar stimulācijas bads.

Kā rezultātā miega pilniem astoņas stundas, ir ļoti svarīga mūsu organismam darīt savu darbu, kausējot taukus, pat nakts laikā. Kā mēs varam izvairīties no šīs problēmas? Metode ir vēstnesis, stresu un nemieru; nolūkam katru vakaru kādas ir idejas, kas neļauj mums gulēt un arī uztur mūs nomodā. Šo ideju mūsu galvā, kā arī pārvietot tos uz papīra, var likt mums justies mazāk piespiedu kārtā, un šī iemesla dēļ mēs varam atpūsties daudz labāk.

Pieaugumu kortizola

Pieaugumu kortizolaKortizola ir hormons, kas ir uzsākta atsauksmes spriedzi un arī ir ļoti cieši, kas attiecas uz jautājumiem, retināšana. Kad kortizola vai hidrokortizona izpaužas grādiem, kas ir dārgi, starp sekas ir tas, ka mēs uzkrājam lieko tauku kā izdzīvošanas impulss, tāpēc tas nav iespējams, lai slim uz leju. Svarīgākās apraksts ir tas, ka šo hormonu aģents izraisa ķermeņa, lai radītu cukuru, cik augstas pakāpes kortizola padara jūs domājat par mūsu ķermenī, ka mums ir nepieciešama papildu enerģiju. Šī, pēc tam, izraisa mums apetīte ātri, un arī mēs cenšamies pārtikas produktiem, kas ir augsts cukura, tauku un sāls, kas ir mazāk veselīgu, kā arī ieteicams, lai svara zudums.

Ar meditāciju mēs varam samazināt simptomus trauksme un arī samazināt ķermeņa atsauksmes spriedzes apstākļos. Ir daudzas formulas, lai ieietu pasaulē pārdomas: solo, ar gidu vai ar pieteikumu. Ja mēs cenšamies uz mūsu pašu, kas mums ir nepieciešams, lai aizvēra acis, koncentrējieties uz elpošanu un arī iet novēršot domas, kas parādās atpakaļ, liekot koncentrēties uz elpu. Pārskats var palīdzēt mums to darīt, taču tāpat ar lietojumprogrammas, kas pēdējā laikā ir pagriezts uz augšu, pateicoties mobilo telefonu.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here