Kāpēc iegūt liesās nekavējoties, ir riskanti wellness

Kāpēc iegūt liesās nekavējoties, ir riskanti wellnessVēlaties nomest svaru, ātri nav triviāla, un arī, kā izrādās, lielāko daļu laika bīstami. Trūkumi, garīgās slimības, yo-yo efekts. Uztura eksperts iesaka mums par briesmām zaudēt svaru ātri. Ja persona vēlas zaudēt svaru, parasti, vēlme redzēt rezultātus ātri rada par atlases plānu kaitīga. Ja efektivitāte ir vienas nakts sakaros, par īstermiņa, sekas var būt nozīmīgas, uz ķermeņa, kā arī gars, un pat nest par ēšanas problēmām. Laëtitia Knopik, uztura speciālistu, lai Arras, stāsta mums, kāpēc viņš būtu jāuzmanās no vēlmes, lai zaudēt svaru ātri.

Pekles cikla “yo-yo rezultāts”. Varētu domāt, kļūdaini, ka, lai sasniegtu ātru tauku dedzināšana, tas ir būtiski izstrādāt shock: lai radikāli pārveidot savu patērē ieradumiem, badā viņa ķermeņa, vai izmanto pārmērīgi. Kā arī, ka tad, kad jūs zaudēt svaru strauji, jūs zaudējat pārsvarā ūdeni, kā arī muskuļu, kas var radīt daudz vieglāk traumas.

Par Laëtitia Knopik, dietologa, “prāts ir spēcīga funkcija, bet ķermenis vienmēr beidzas ar atgriešanos savas likumīgās tiesības”. Ja viņš ir patiešām ir izsalcis pārāk ilgi, organisms ir tendence, lai saglabātu daudz, ja viņam ir iespēja, lai kompensētu trūkumu nākotnē. Tas ir iemesls, kāpēc pēc diētas plānu, radikālu ja mēs shed daudz svaru, mēs bieži mēdz ne tikai, lai atbrīvotu papildu mārciņas zaudēja, tomēr dažreiz daži pat vairāk. Tas ir tas, ko sauc par pazīstamu yo-yo rezultātu. “Daži mēdz string ar otru stratēģijas, lai zaudēt mārciņas, kas veikti, utt. apburtais loks ir izveidota pēc tam.”

Nogurums, kā arī trūkst, kad organisms beigām

Garām, kā arī konsekventi dažas uzturvielas ir tikšķ laika bumba, saskaņā ar Laëtitia Knopik. “Tas var nebūt vērā īstermiņa vai pat paliekošu. Tomēr daudz gadus vēlāk, mēs varam atrast nopietnas komplikācijas, īpaši par zarnu sistēmu. Pārmērīga optiskās šķiedras būs nogalināt šķiedru,” secina dietologa.

Nogurums, kā arī trūkst, kad organisms beigāmĶermenis ir paredzēti, lai varētu izmantot tās rezerves, tikai gadījumā. Tomēr, ja “tikai situācijā” ilgst vairākus gadus, secīgi režīmiem, kā arī ar yo-yo efekts, kas izpaužas tiek noguris ātri. Noturīgas nogurums var nākt galējība, un arī sekas trūkumi ilgu laiku, var būt ekstrēms.

Garīgi šis pastāvīgu iniciatīvu ar slimības progresēšanu ikdienā, kas prasa daudz enerģijas. Atvērto durvju traucējumi-psihiatrisko slimnīcu. Ja ļoti rutīnas, izjaucot organisma, viņš kaitina papildus garīgo. Pārtika ir vitāli svarīga daļa no mūsu dzīves, mūsu kultūra, mūsu worths, mūsu prieks un mūsu sociālajā dzīvē. “Nav spējusi ir pusdienas ar partneriem,” vakariņas ar tuviem draugiem restorānā, vai pamats ģimenes locekļu diskusijas pie galda, tas ir galvenais iemesls stresa visā ēdiens,” apspriež Laëtitia Knopik. Kopā ar socializing, gribu nomest svaru strauji, var paveikt lielas kaites un psiholoģiskais stāvoklis, piemēram, nemiers. “Šāda veida uzturs var radīt persona, lai izjauktu būtībā ir stingri, un arī izraisīt krampjus bulīmija nervosa, vai bulīmija-uzstādīti”, apraksta uztura speciālistu. Lai redzētu viņa ķermeņa izmaiņām, nav triviāla, bet ne, lai redzētu izmaiņas, dažos gadījumos ir daudz sliktāk.

Zaudējumu pildspalvas uztura

Plāno samazināt svaru strauji reizēm līdzinās gadu nesabalansēts uzturs plānu. Bagāžas grūti struktūrai, vēl papildus apdzīt normālu ēšanas rutīnas. Relearn tieši tā, kā ir labs laiks, un pievērst uzmanību, lai viņa prasības un vēlmes ir pēc, ka viens no visvairāk darba.

Zaudējumu pildspalvas uztura

Tas ir tas, kas nes Laëtitia Knopik: “ir indivīdi, kas ir faktiski pilnībā izlietas bada sajūta, lai piespiestu viņus atteikties no sajūta.” Veselības aprūpes eksperts atgādināt: pirms jebkura veida organizēta sistēma, tas ir nepieciešams, lai jautāt, kāpēc kāds vēlas zaudēt svaru, kā arī runāt ar uztura speciālistu. “Ir terapija, apstiprināšanas un arī centību, kas iet kopā ar personu ilgi pasīvās kārtība uz domāšanas, labsajūtas tiem”, skaidro dietologs, kas iesaistīti šīs programmas. “Parasti tas vēlas zaudēt svaru strauji ir galvenokārt saistīts ar jautājumu par paštēlu, un arī realitāte, kas mums dzīvo ļoti daudz citu acīs,” viņa beidzas.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here