Kāda ir atšķirība starp pandēmiju, un epidēmija?

Kāda ir atšķirība starp pandēmiju, un epidēmijaAr covid-19 nāk saukt par “pandēmija” ar pasaules Veselības Organizācija (PVO), tomēr bažas rodas jautājums, kas atšķir pandēmijas no epidēmija? Saskaņā ar to, KA pandēmijas attiecas uz gadījumiem, kad viens piemin izplatība pasaulē ir pavisam jauna slimība.

Pandēmijas notiek, kad jauna infekcija parādās un arī izplatās pasaulē, jo trūkst pretestība fantastisku lielāko daļu iedzīvotāju. Parasti, vīrusiem, kas ir faktiski radīja pandēmijas agrāk kā izcelsmes gripas vīrusu pet. Citiem vārdiem sakot, pandēmijas, kad ir jauns vīruss, kas izplatās visā pasaulē, un tas, ka lielākā daļa iedzīvotāju nav imunitātes.

Pandēmijas vai epidēmiju?

Pandēmijas vai epidēmijuNianses var būt grūti saprast, bet visvairāk būtiska atšķirība ir ģeogrāfiskais mērogs, kas ietekmē infekcijas slimības. Tur ir urbis epidēmiju, kad infekcija izplatās noteiktā atrašanās vietu. Tās detaļas, pandēmijas ir epidēmija ar vairākām epizodēm. Tas izplatās lielāku vietu, kas padara tās ietekme lielāka nozīme. Tagad, kas notiek tur?

To, ka ir faktiski oficiāli paziņoja statusu pandēmijas par covid-19. Lai ierobežotu vīrusa izplatību, tās 196 dalībnieks Valstīm uzsākt ievērot drošības procedūras, uzlabota, jo īpaši ostās, lidostās un robežas. Šobrīd, vissvarīgākais ir, lai nomazgātu rokas konsekventi, tomēr papildus tam, lai izvairītos no pieskaršanās viņa seju.

Epidēmijas izplatība, epidēmijas, pandēmijas: kāda ir atšķirība?

Epidēmijas izplatība, epidēmijas, pandēmijas kāda ir atšķirībaPandēmijas, epidēmijas, dzimtā … atšķirība starp šiem terminiem ir laiku pa laikam neskaidri, un arī var radīt apjukumu laikā sars coronavirus. Tomēr, tie saista ar ļoti dažādām realitātēm. Tur ir urbis pandēmijas, kad globālo izplatību, kā arī nekontrolēta par pavisam jaunu slimību.

“Gripas pandēmijas gadījumā rodas tad, kad pavisam jaunu gripas vīrusu, kas parādās un arī izplatās uz planētas, ja nav imunitātes liels lielāko daļu iedzīvotāju. Kopumā, infekcijas, kas ir radījuši pandēmijas agrāk bija izraisījusi gripas infekcijas pet,” vienu var paturēt lasījums tīmekļa vietnē Pasaules Veselības Un Labsajūtas Sabiedrība. Lai ilustrētu savu punktu, KA ņem piemēru no pandēmiskās gripas un sezonālās gripas.

Atšķirībā no otrā minēts, kas ietekmē galvenokārt vecāki cilvēki, ar vēl vairāk nopietni vai letāli pandēmiskās gripas notiek starp vairāk jauneklīgāku cilvēkiem, ka viņiem ir laba veselība, vai ar noturīgas slimības. Ietekme un arī intensitāti gadījumos arī bieži mēdz būt lielāks visā pandēmijas. Tas ir daļēji šī iemesla dēļ, ka, KURI jau sen runā par epidēmiju, un nav pandēmijas attiecībā uz Covid-19. Tomēr, neskatoties uz ievērojamu pieaugumu dažādiem gadījumiem visā pasaulē, KAS ir faktiski beidzot paziņoja vakar, ka Covid-19 bija pandēmiju, un nav epidēmija.

Epidēmiju, vienkārši-nav! Šajā Larousse, tā tiek definēta kā “izaugsmes un ātri izplatās infekcijas stāvoklī, visbiežāk no transmittable sākums, iedzīvotāju”. Tas paliek šajā kategorija, kas ir faktiski sen ir noteikts kā jauns coronavirus, tomēr arī šobrīd pamata gripu Beļģijā. Brīdī, epidēmijas ierobežojumu sezonālā gripa bija faktiski īkšķus par otro secīgu nedēļu, kas faktiski bija piedāvāts iestādes izsludināt gripas epidēmiju. Šīs epidēmijas robeža tiek šķērsota no 153 eksāmenus, gripai līdzīgas pazīmes uz 100 000 iedzīvotāju, atgādina Sciensano, Institūta noteiktu sabiedrības veselību. Februāra beigās, konsultācijas likmes joprojām bija krietni vairāk nekā epidēmijas robeža (240 pārbaudes uz 100 000 iedzīvotājiem).

Dzimtā uz salas Vēl dažādas pandēmijas, kā arī epidēmijas, epidēmijas ir redzamība infekcijas slimību noteikumu jomā, un pilnīgi. Mēs runājam dzimtajā salā, kad redzamība slimība ir ziņots, vai saprot. Tas nenozīmē, tomēr, ka tas nav starpības, vai nav sadalītas. Visā pasaulē, vairākas dzimtās slimības joprojām ir valsts veselības problēmas. Tas ir īpaši situācijā, no malārijas, vai tuberkulozi. Pirmā pilsēta ir īpaša problēma, jo īpaši Āfrikā, kur uzsvars 93% gadījumu. Līdz 2018. gadam, jātuvina 228 miljoni numuru, no malārijas gadījumi pasaulē, lai 405.000 nolemtību. Lielākā daļa no šiem nāves jautājums jauniešiem, kas jaunāki par 5 gadiem (67%).

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here