Kā kaujas novecošanās pazīmes?

Kā kaujas novecošanās pazīmes Ādas novecošana ir process, kas ir neglābjama, pazīmes, kas parādās, piemēram, grumbu, liels līnijas, darba vietas, bieži ir tendence apdraud stiprie alkoholiskie dzērieni. Tomēr, tas ir iespējams, lai izvairītos no izskatu sākotnējā rādītāji novecošanās un arī rīkoties veiksmīgi pret viņiem. Līdz ar to, novecošanās ir regulāri fizioloģisko procesu, kas ir arī ģenētiski ieprogrammēts.

Šī parādība notiek, daļēji tāpēc, minētos aspektus kā “iekšējo” mūsu Dr. aptiekā. Diemžēl, mums nav visu līdzvērtīgu priekšā pēdējais: saskaņā ar mūsu iedzimtu vēstures, struktūras izmaiņām, mūsu ādas iepriekš būtībā ātri. Tomēr tas nav viss: atbrīvošanas no sejas var būt paātrināta, lai rezultāts kopā mainīgajiem lielumiem, kas pazīstams kā” ārējs “, tas ir, valsts vides mainīgos, piemēram, saules gaismas iedarbības, piesārņojums, cigarešu smēķēšana, uzturs, nav miega. Tikai, kā rīkoties ar šiem daudzajiem faktoriem, lai ierobežotu to sekas? Kādā vecumā mums vajadzētu sākt, lai atrisinātu problēmas, anti-vecums? Tikai kā noteikt, kāda ārstēšana būs ļoti efektīva? Tas tiešām ir iespējams atbrīvoties no grumbu, kas ir jau izveidota? Lucile, īpašnieks Laboté, kas koeficients par šo problēmu ar ādas novecošanu, un arī sniedz jums konsultāciju Dr. narkotiku veikalā.

Novecošanās ādas: kas notiek bioloģiski?

Novecošanās ādas kas notiek bioloģiskiĀdas uz mūsu sejas ir sastāv no 2 galvenajiem slāņiem: ārējais slānis, epiderma un iekšējā slāņa, dermā. Pats pirmais, kas sastāv no atmirušajām ādas šūnām, to” keratinocītus “. Otrais ir izstrādājusi aktīvās šūnas, ko sauc “fibroblastos”, kas ražo molekulas, elastīna, hialuronskābes un kolagēna un arī ir loma elastību, āda.

Dermā ir bieži sauc par paketi pavasara ādas. To parasto procedūru, par kuriem tiek atjaunota ik pēc 28 dienām. Jo āda vecumu, atjaunojot ādas šūnas, samazina, un šūnas ātrāk sākt uzkrāt: āda kļūst blāvi, ādas paplašina un arī izžūst. Ja tas sauss, nav labots, grumbām embeded gadā. Tajā pašā laikā, vājināšanos fibroblastos dermā, kas atbild par toni uz sejas, izraisa viņa starta. Daudzumu un arī izskatu ādas izmaiņas, kas lēnām, bet grumbas augt. Lai cīnītos pret ādas novecošanos, Dr aptiekā Laboté koncentrēties uz terapiju šīs sajūtas traucē ādu, kā arī dermā, integrējot precīzu vai aktīvās ārstniecības augu līdzekli, ar jūsu pieprasījumu, par nepārspējamu efektivitāti.

Kādi ir avoti ādas nogatavināšanas kā funkcija no vecuma

Kā arī ierobežojums to ietekmi, izmantojot ārstniecības augus? To, ka personai ir trīs gadu desmitus gadu vecumu vai pusi gadsimta no vecuma, ādas nav ne vecuma, tādā pašā veidā: endogēno elementus apstrādāt vairāk svara, ja saskaras ar ārējiem elementiem laiku. Pirms 35 gadu vecumu, mūsu Dr. narkotiku veikalā ir redzams, ka 60% no aspektiem, kas atbild par ādas novecošanas procesu, tika ārējo.

Kādi ir avoti ādas nogatavināšanas kā funkcija no vecuma

Pirmajā rindā, mēs atrastu visus galvenos resursus, pilnīgi brīvajiem radikāļiem, piemēram, piesārņojuma un UV stariem, kas nāk uz ādas virsmas, iet caur ādu tik daudz kā dermā, pirms jums izveidot dažādas kaitīgas reakcijas. Iegūt dermā, brīvo radikāļu iznīcināt vispirms šķiedru kolagēna un hialuronskābes bāzes, kas ir sejas. Āda ir nokarena, kā arī laukumā tiek izstrādāta. Tomēr bīstamu rezultātā izmaksas-bezmaksas radikāļi neapstājas tur. Viņi ne tikai iznīcināt esošo, bet nosodīt nākotnē, ar ko lai atpūtas fibroblastos, ka neradīja pietiekami, lai saglabātu labas elastības līmeni uz ādas. Tas ir papildus sejas droops un arī met to visu dabas atsitiens.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here