Candidol – aptiekās – cena – kur pirkt – latvija – atsauksmes

Candidol ir inovatīvs bioloģisks preparāts, kas efektīvi ārstē ādas sēnīšu slimības. Ziedes sastāvā ietilpst organiskie ekstrakti un ēteriskās eļļas, tam piemīt arī kosmētiska iedarbība.

Gels ir ārīgi jeb lokāli lietojams un iedarbīgs cīņā ar aptuveni 350 sēnīšu veidiem, tai skaitā, šādām saslimstībām:

 • Mikoze
 • Dermatomikoze
 • Seboreja
 • Kontaktdermīts

Candidol - aptiekās - cena - kur pirkt - latvija - atsauksmesLatvijas aptiekās Candidol, diemžēl, nav nopērkams, jo lielie aptieku tīkli pārsvarā tirgo līdzekļus, kas sniedz lielāku peļņu. Ieteicams ziedi iegādāties ražotāja mājas lapā, kur to piedāvā par labu cenu. Tur varat arī iepazīties ar lietotāju atsauksmēm, tās lielākoties ir pozitīvas. Atsauksmes  liecina par preparāta iedarbīgumu. Kur pirkt – protams, ka ražotāja mājas lapā, tur bieži ir pieejama arī īpaša cena, kas padara  preparātu  pieejamu dažāda biezuma maciņu īpašniekiem.

Jums noteikti ir nepieciešams inovatīvais preparāts šādos gadījumos:

 • Nieze vai dedzinoša sajūta uz pēdām vai starp kāju pirkstiem
 • Balta un mitra āda starp kāju pirkstiem
 • Nolobījusies āda vai niezošas plaisas uz pēdām
 • Ūdeņaini pūslīši uz pēdām un starp kāju pirkstiem
 • Sīki, niezoši izsitumi
 • Biezpienveida aplikums

Krēma sastāvā ir zinātnieku komandas aprobētas sastāvdaļas, tās ir īpaši iedarbīgas cīņā pret ādas slimībām un sekām. Tas arī ir nekaitīgs un neizraisa nopietnas blaknes. Antibakteriālās sastāvdaļas un ēteriskās eļļas baro un pasargā ādu no infekcijām.

Candidol – atsauksmes – viedokļi – forum – Latvija

Latvijas forum dalībnieki, kuriem ir izdevies iegādāties preparātu, reizēm ir pārsteigti par tā efektīvo iedarbību un atklāj, kā inficējušies ar sēnīti. Viedokļi ir tādi, ka ziedes pozitīvā iedarbība palīdz atjaunot pilnvērtīgas ādas funkcijas.

Teorētiski sēnīšu slimības var pabojāt jebkuru cilvēka orgānu, tomēr visbiežāk sūdzības tiek saņemtas tad, kad ir inficēta āda, mati un nagi. Āda, kā liecina medicīnas teorija, ir orgāns un aizsargā organismu no apkārtējās vides ietekmes, kas reizēm var būt arī klaji negatīva.

Candidol - viedokļi - forum - latvija - atsauksmesĀdas virsējo slāni veido šūnas, kas visā dzīves laikā izdala tauku slānīti. Tas sargā organismu ne tikai no šķidruma zudumiem, bet arī aizkavē mikroorganismu un baktēriju iekļūšanu dziļāk. Eksistē arī ādas pH līmenis jeb skābju kārtiņa, kas veic ādas aizsarga funkcijas un pasargā mūs no “sliktajām” baktērijām un sēnītēm. Normāls pH līmenis ir ķermeņa īpašība, kuru vajadzētu visiem spēkiem censties saglabāt. Šādas lietas un darbības pazemina ādas aizsargājošās funkcijas:

 • Pārāk bieža mazgāšanās
 • Par daudz saldumu
 • Zāles un antibiotikas
 • Sintētisks apģērbs
 • Sintētisku materiālu apavi
 • Neērti un pārāk cieši apavi
 • Traumas un skrāpējumi
 • Sintētiskas zeķes

Zinātnieki ir noskaidrojuši, ka ādas skābuma normālais līmenis atjaunojas  tikai 12-14 stundu laikā pēc mazgāšanās, tāpēc pārāk bieža mazgāšanās nav vēlama. Āda ir ļoti svarīgs ķermeņa orgāns, tādēļ gadījumā, ja sākušās klīniskas izpausmes, ievērtējiet Candidol sniegtās priekšrocības un izmantojiet ražotāja mājas lapā piedāvāto atlaižu kampaņas. Latvijas lietotāju atsauksmes apstiprina preparāta pozitīvo iedarbību.

Oficiālā vietne: www.candidol.lv

Candidol – cena – aptiekās – ražotājs – kur pirkt

Candidol - aptiekās - ražotājs - kur pirkt - cenaSēnīšu slimības ir 4.vietā izplatības ziņā pasaulē. Ik gadu tās skar gandrīz miljardu cilvēku, bet 1,6 miljoni cilvēku no sēnīšu slimībām pat nomirst. Cilvēki tomēr diezgan bieži cenšas sadzīvot ar sēnīšu slimību. Varonīgi pārcieš niezi un nenozīmīgas sāpes, taču nepatīkamās vainas progresē. Tāpēc labāk ir tās neielaist un laikus pirkt Candidol. Tas, diemžēl, nav iegādājams aptiekās, bet palīdzēs jūsu organismam uzveikt ļaunās sēnītes un baktērijas. Kur pirkt – vislabāk to darīt ražotāja mājas lapā. Cena ir pieņemama, tur varat arī iepazīties ar produkta īpašībām, aprakstu un lietotāju atsauksmēm.

Svarīgs aspekts sēnīšu slimību izplatībā ir fakts, ka inficēties var arī pilnīgi veseli cilvēki. Tas  notiek koplietošanas telpās, pirtīs, peldbaseinos, vannā, sporta zālēs. Ielaista sēnīšu slimība pāriet uz nagiem un bojā tos. Tad tā pārvēršas arī par estētisku problēmu, jo pacienti jūtas neērti, valkājot atklātus apavus vasaras periodā, kautrējas apmeklēt peldbaseinus un pludmali. Saslimstība saasinās karstā un mitrā laikā. Pēdu mikozi biežāk konstatē pacientiem no 20 līdz 50 gadu vecumā, taču tā nereti sākas arī pusaudžiem un gados jauniem cilvēkiem. Jāuzsver, ka biežāk slimo vīrieši. Slimības gaita var būt ļoti ilga – no dažiem mēnešiem līdz vairākiem gadiem.

Pēdu mikoze:

 • Slimo visās vecuma grupās
 • Biežāk slimo vīrieši
 • Slimības gaita var ilgt pat gadiem ilgi

Tātad, pēdu mikoze ir izplatītākā ādas sēnīšu slimība, kas  ir ļoti infekcioza. Candidol ir efektīvs līdzeklis cīņā ar pēdu mikozi, ražotāja  cena ir draudzīga visām ienākumu grupām. Pārdomājot jautājumu, kur pirkt preparātu, noteikti apmeklējiet oriģinālo mājas lapu. Latvijas aptiekās jums visbiežāk piedāvā dārgus un neefektīvus līdzekļus, tāpēc iesakām uzticēties pārbaudītām vērtībām.

Candidol – sastāvs – lietošana – kā lietot

Candidol ātri un efektīvi apkaro sēnīti jebkurā saslimšanas posmā. Tas uzreiz pēc lietošanas iekļūst ādas augšdaļā un veido ārstniecisko sastāvdaļu slāni. Tā sastāvs ir iedarbīgs, efekts ir jūtams jau pēc otrās lietošanas reizes. Preparāta sastāvdaļas uzkrājas organismā, tas ne tikai novērš simptomus, bet arī sekmē tādas vides izveidi, kur sēnīte gluži vienkārši nespēj augt un izplatīties.

Candidol - lietošana - kā lietot - sastāvsPreparāts jūs droši pasargā no sēnītes kaitīgās iedarbības, stimulē bojātās ādas un dabisko vielmaiņas  procesu atjaunošanos. Kā lietot – krēms ir  piemērots gan vīriešiem, gan sievietēm  dažādās vecuma grupās.  Kā lietot preparātu: agrākos laikos nagu un pēdu sēnīšu slimības ārstēja galvenokārt ķirurģiski, likvidējot bojātos nagus. Tomēr šāda pieeja ne vienmēr bija panākumiem bagāta, jo nagi, kas atauga, ļoti bieži arī bija inficēti.

Pat mūsdienās aptieku plauktos stāv preparāti, kas palīdz noņemt bojātos nagus, taču to vietā ataug tādi paši – bojāti. Tagad, pateicoties Candidol, jūs varat ārstēties mājas apstākļos. Īpaši efektīva ārstēšanās ir slimības sākotnējā posmā. Ieteicams ziedi uzlikt ne tikai uz nagiem, bet arī uz apkārtējās ādas.

Preparātam ir šāds sastāvs:

Terpinēns – efektīvs pretsēnīšu līdzeklis

 • Aptur sēnītes vairošanos
 • Izvada no organisma sporas
 • Novērš atkārtotu inficēšanos

Tējas koka eļļa

 • Iznīcina sēnītes struktūru
 • Nomāc sēnītes organismu dzīvības procesus

Tauksaknes ekstrakts

 • Stiprina imunitāti
 • Paaugstina spēju pretoties patogēniem mikroorganismiem
 • Paātrina augšanu, stiprina nagus

Sērs

 • Nomāc iekaisuma procesus
 • Nodrošina mīksto audu barošanu
 • Atjauno reģenerāciju
 • Mazina niezi un sāpes
 • Stimulē asinsriti

Koloidālais sudrabs

 • Bloķē sēnītes un kaitīgo mikrobu vairošanos
 • Palīdz organismam cīnīties ar infekciju

Kadiķa eļļa

 • Ir ietekmīga pat ielaistos gadījumos
 • Piemīt izteikta pretsēnīšu iedarbība

Oficiālā vietne: www.candidol.lv

Candidol – sūdzības – blakus efekti

Candidol - blakus efekti - sūdzībasIegādājoties kādu ārstniecības līdzekli, vispirms vajadzētu izdarīt mājas darbu un  noskaidrot, kādi tam ir blakus efekti, kādas ir  sūdzības. Par Candidol saņemtas pārsvarā labas atsauksmes. Vairāki pacienti uzsver ziedes ātro iedarbību, dabīgo sastāvdaļu priekšrocības un pieejamību. Par šo medicīnas produktu  visvairāk sūdzības tiek saņemtas par grūtībām iegādē – Latvijas aptiekās tas nav pieejams. Tie arī ir ievērojamākie blakus efekti. Tāpēc apmeklējiet ražotāja mājas lapu, kur Candidol var iegādāties par ļoti pievilcīgu cenu.

27 COMMENTS

 1. Arī esmu par candidolu. Manā uzskatā labāk ir sēne nekā aknas čupā. Un tas visbiežāk notiek, ja zāles un tabletes dzer. Pats pirms pusgada nopirku, palidzēja. Ienācu domāju uzrakstīšu, ja nu kāds šaubās

 2. visticamāk sēni baseinā dabūju. Gāju regulāri peldēt, patīk, uz lielo baseinu. Tur sauna pēc peldēšanas. Patīkami. Bet vienā brīdī sāka tā kā niezēt pēdas, tā kā kutināt. Nepievērsu uzmanību, ko tur par niekiem kreņķēsies. Tad it kā pārgāja. Tad atkal uzradās. Beigās skatos – āda lobās nost. Nu stulbi. Pie dakteriem slakteriem iet negribu un neeju principā. Dārgi un neefektīvi. Labi, ka Candidol uzgāju tīmeklī. Laba manta

 3. jums ir kaut kas konkrēti palīdzējis? Man palīdzēja šis krēmiņš. No sākuma domāju, ka kārtējais brīnumlīdzeklis. Biju jau šo to pamēģinājis. Ārzemēs pirku kaut kādas smērītes aptiekās. Pie mums tādas nevar dabūt. Izpētīju visu pieejamo infu. Uzgāju kandidol. Lieta darīta un problēmu vairs nav. Lūk tā

 4. manā pieredzē labākais līdzeklis. Pirms tam mēģināju dārgās lietas, no kurām vēl sliktāk palika. Nags bija tik maliņā, bet ar visiem līdzekļiem aizgāja viss brūns. Nobijos uz citiem pārmetīsies. Iesaku, nenožēlosiet

 5. esmu alternatīvo lietu piekritējs. Tomēr reizēm tās nestrādā. Esmu mēģinājis ar sodu, ūdeņraža pārskābi, spirtu smērēju, jodu. Labāk nepalika. Tagad sūdzību vairs nav. Pēc trim nedēļām sēne čau čau

 6. Visvairāk baidījos, ka nepielaižu mājiniekiem. Pat sazin kur to saķēru. Dikti negribējās sievai un sīkajiem tādu dāvanu. Tagad viss atrisināts. Lietošanas kurss pusē, bet rezultāti ir. Lai slava tam

 7. Biju bērnībā dabūjis skolā vai. Pa miglu atcceros, kā pēda niezēja, knapi varēju paiet. Tad ar kaut kādu smērīti, pēc laika pārgāja. Toreiz staigāju kedās, atceros. Tagad nav brīnums, ka atkal uzradās. Laikam kaut kas ar organismu nav kārtībā. Bet ar sportu nodarbojos, karoče, hvz. Un, kā raksta tai lapā, arī esmu patīkami pārsteigts. Iedarbojas labi

 8. Mana problēma ir sēnīte trīs kājas pirkstiem. Tad, kad meita uzdāvināja mazo datoru, atradu kanidēlu. Labi ka iemācīja arī skatīties kur var zāles nopirkt. Uff gari sarakstīju.. laba smērīte

 9. Viss ir labs, kas labi beidzas. Laikam kaut ko nepareizi darīju. Ticu karmai. Vienai kājai piemetās, no sākuma pēdā pēc tam uz nagiem. Tagad jau pēc vienas nedēļas ir lieli uzlabojumi. Cerams, ka tikšu vaļā vispār. Te raksta, ka riebīga padarīšana. 100% piekrītu. Bet preparāc labs. Arī piekrītu

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

4 + 6 =